[:uz]Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерациясининг Портали[:ru]Портал Федерации Профсоюзов Узбекистана[:oz]Oʻzbekiston kasaba uyushmalari Federasiyasining Portali[:uzl]Oʼzbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasining Portali[:]
Сайт синов тариқасида ишга туширилган
• Ўзбекистон касаба уюшмалари тарихи музейи Марказий Осиёда Касаба уюшмалари фаолиятига доир ягона музейдир. Музей Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси раиси Рафиқов Қудратилла Мирсагатович ташаббуслари билан 2021 йил 10 ноябрда расман очилган.  Унинг ташкил этилишида  Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерациясининг “ЭҲТИРОМ” нишони соҳиби  Ирисмуҳаммад Қосимович Абдукаримов ўзининг улкан ҳиссасини қўшди. Қисқа муддат ичида бу фидойи инсоннинг саъйи ҳаракатлари натижасида   музейда 2000 га яқин экспонат тўпланди. Бугунги кунда Умарахунов Иркин Мирзахидович музей раҳбари сифатида фаолият олиб бормоқда
Топ рейтинг www.uz
Диққат! Агар сиз сайтда хатоликларни аниқласангиз, уларни белгилаб Ctrl+Enter тугмаларини босинг. © 2015 Ўзбекистон Касаба Уюшмалари Федерациясининг Портали Сайтдан олинган маълумотлардан фойдаланганда Ўзбекистон Касаба Уюшмалари Федерациясининг расмий сайти http://kasaba.uz кўрсатиб ўтилиши шарт. Манзил: 100165, Тошкент ш., Бухоро куч., 24 Тел.:(+99871) 252-21-18 E-mail: info@sfp.uz